Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu . Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu*:
* pola obowiązkowe
Edukacja

Edukacja

  • Naszą misją jest nie tylko dostarczanie sprawdzonych rozwiązań finansowych, ale takżerozwijanie świadomości klientów, tych dorosłych i tych młodszych, którzy dopiero poznają otaczający świat. Dzieci kształtują swoje zwyczaje finansowe w oparciu o doświadczenia zdobyte od dorosłych.
  • Przygotowujemy rozwiązania pozwalające w prosty i zaplanowany sposób wdrożyć dziecko w świat finansów, planowanie, oszczędzanie i zarządzanie budżetem. W tym zakresie na bieżąco informujemy Was informujemy na firmowym blogu.
  • Codziennie pracujemy nad tworzeniem unikatowej bazy wiedzy, która w naszym zamyśle ma stać się otwartym dialogiem miedzy wszystkimi rodzicami i klientami a PROFORUM.pl
Obsługa

Obsługa

  • Nasza obsługa nie kończy się z chwilą kupienia przez Ciebie produktu. Na bieżąco możesz liczyć na nasze wsparcie!
  • W przypadku rozwiązań inwestycyjnych otrzymujesz dodatkowe wsparcie. Wybierasz strategię odpowiadającą ryzyku, które chcesz podjąć - od najbezpieczniejszej z przewagą funduszy obligacji i rynku pieniężnego po bardziej agresywną opartą o fundusze akcji. Nad wszystkim czuwają profesjonaliści. 
  • W przypadku rozwiązań opartych o kredyt, leasing lub finansowanie dopełniamy wszelkich starań, żeby nie tylko pomóc w wyborze najkorzystniejszej oferty, ale także aktywnie uczestniczyć w przeprowadzeniu niezbędnych formalności.
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Naszym fundamentem jest bezpieczeństwo, dlatego cała oferta jest przygotowana w oparciu o
produkty renomowanych instytucji finansowych. Nie szukamy okazji rynkowych, stawiamy
wyłącznie na sprawdzone i rzetelne produkty finansowe.

  • PROFORUM nie pobiera pieniędzy od klientów. Środki wpływają wyłączanie do uprawnionych do tego podmiotów, których produkty PROFORUM ma w ofercie.
  • Posiadamy tylko produkty dopuszczone do sprzedaży przez KNF.

Nasze rozwiązania dla Ciebie

OCHRONA ŻYCIA
I BLISKICH

Ubezpieczenie na życie daje Ci pewność, że w razie Twojej śmierci wskazane przez Ciebie osoby otrzymają określoną kwotę pieniędzy.

DYNAMICZNE OSZCZĘDZANIE

To bezpieczne rozwiązania finansowe, efektywniejsze od lokaty bankowej, które jednocześnie dadzą Tobie możliwość oszczędzania na emeryturę.

Historie osób, które nam zaufały

historia

"Prowadzę działalność gospodarczą, której stałym elementem są poszukiwania klientów i spotkania z nimi. Wiarygodność biznesowa składa się z wielu detali, dlatego zależy mi na budowaniu dobrego wizerunku, także poprzez reprezentacyjne auto."

Andrzej Przedsiębiorca
Zobacz historię Andrzeja
Skontaktuj się
Zadzwoń
+48 513 088 546
Wyślij e-mail
biuro@proforum.pl
Wyślij zapytanie
Zapytanie