Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu . Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu*:
* pola obowiązkowe
Wspólnie z Andrzejem stworzyliśmy Proforum.pl jako odpowiedź na poszukiwania bezpiecznych i przemyślanych sposobów na oszczędzanie. Prowadząc firmę i jednocześnie będąc rodzicami, dostrzegliśmy pustkę w obszarze edukacji finansowej dzieci, z czasem doprowadziło to do wyklarowania misji PROFORUM.pl.
Na bazie wieloletniego doświadczenia w planowaniu finansów, wyselekcjonowaliśmy najlepszych Partnerów z branży tak, aby skomponować unikalny na rynku pakiet usług.
Dostarczamy kompletne, w pełni zautomatyzowane i pewne rozwiązania finansowe, które nie wymagają angażowania się w monitorowanie gospodarki czy wyników giełdy.
Jednocześnie od 2014 roku konsekwentnie zwiększamy udział rozwiązań i usług dedykowanych dla dzieci i rodzicow, wychodzac daleko poza produkty finansowe. Systematycznie powiększamy grono ekspertów i psychologów, z ktorymi współpracujemy, wszystko po to, żeby tworzyć treść wartą Twojej uwagi.
 
Nasza wizja rozwoju PROFORUM.pl to zebranie w jednym miejscu usług, rozwiązań i wiedzy dla rodziców. W dalszym ciagu oferujemy także produkty finansowe odpowiadające na powszechne potrzeby klientów jak oszczędzanie czy finansowanie. Jednak to wychowanie zaradnych finansowo dzieci i sfinansowanie ich przyszłości jest tym, czemu poświęcamy najwiecej uwagi.
 
Jednoczesnie jesteśmy otwarci na Wasze doświadczenia i współtworzenie bloga. Jeżeli przelanie myśli na papier nie stanowi dla Was problemu i uważacie, że warto, żeby inni rodzice dowiedzieli się co macie do powiedzenia - zapraszamy do napisania własnego artykułu.
 
Od innych firm wyróżniamy się tym, że usługi przenosimy stopniowo do realizacji całościowo przez Internet, zapewniając pełną transparentność, wygodę oraz intuicyjność składania zleceń. Dzięki temu decyzję o zakupie możesz spokojnie przemyśleć w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie, samo zlecenie złożysz przy komputerze lub telefonicznie. Wszystko na Twoich warunkach: bez nagabywania, presji czasu czy wymuszania kontaktów do znajomych.
 
Jednoczesnie dokładamy wszelkich starań, żeby proforum.pl stało się chętnie odwiedzaną platformą wiedzy o wychowaniu i edukacji dzieci oraz tematów związanych z szeroko pojętym oszczędzaniem.

Nasze artykuły publikujemy na firmowym blogu, do ktorego subskrybowania zapraszamy juz teraz (link do zapisania się na newsletter?).
Myślimy inaczej o doradztwie finansowym, naszą ofertę produktową rozszerzamy o bazę wiedzy i artykułów, które maja dwa zadania: dostarczać wiedzy i ułatwić życie. Nasze podejście, zgoła odmienne od tradycyjnego doradztwa, zapewni Tobie unikalne korzyści:
 
  • Praktyczna wiedza, w postaci bloga, newslettera i innych bardziej okazjonalnych akcji
  • Piszemy o tym co Cię interesuje, odchodząc od klasycznego mailingu/spamu
  • transparentność informacji o produktach: wszystko jest jasno i czytelnie przedstawione; bez manipulacji
  • wygodę i swobodę zakupu w Internecie: Ty posiadasz pełną kontrolę nad procesem zamawiania,
  • dyskrecję zakupu: nikt nie pozna posiadanego przez Ciebie majątku,
  • gwarancję obsługi inwestycyjnej: dostarczamy kompleksowe rozwiązania, ktore nie wymagają od Ciebie specjalistycznej wiedzy
Wszędzie tam, gdzie oczekujesz zabezpieczenia przyszłości swojej rodziny, finansowania przyszłości dzieci, zgromadzenia wkładu pod kredyt hipoteczny czy skutecznego ulokowania swojego dorobku – sprawdź proforum.pl.

Gwarantuję to moim nazwiskiem.
Michał Sykulski
Prezes Zarządu
Skontaktuj się
Zadzwoń
+48 513 088 546
Wyślij e-mail
biuro@proforum.pl
Wyślij zapytanie
Zapytanie