Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu . Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu*:
* pola obowiązkowe

W proforum.pl możesz znaleźć swoją przestrzeń zawodową, w której połączysz pasję z rozwojem

  •  Prowadzimy biznes oparty na wzajemnym zaufaniu
  • Wszystkich traktujemy z szacunkiem.
  • Nasz rozwój jest zbieżny z rozwojem naszych Klientów, Współpracowników i Partnerów.
Każdy z Pracowników ma możliwość rozwoju indywidualnego i zawodowego. Mnogość wyzwań w codziennej pracy sprawia, że monotonia nie istnieje, a ilość doświadczenia wzrasta wykładniczo.
Tworzymy innowatorskie rozwiązania, które wymagają innowacyjnych metod pracy. Proforum.pl to doskonałe miejsce dla osób szukających dynamicznej pracy w sektorze e-commerce.
 
Przeczytaj więcej o naszych wartościach

Jak przygotować CV?

Nie podążamy utartymi ścieżkami tylko tworzymy nowe. Szukając współpracowników, nie chcemy czytać o tym wszystkim, co tak naprawdę nic nie mówi o Tobie. Kim jesteś, jaką masz pasję, co chcesz rozwijać? Jeżeli w CV wspominasz swoje poprzednie miejsca pracy, ogranicz je do takich, z których oświadczenie możesz wykorzystać w proforum.pl lub po prostu są bardzo ciekawe i chcesz się nimi pochwalićJ Doświadczenie jest ważne, ale istotniejszy jest Twój potencjał!
Podsumowując: zastanów się, co Cię wyróżnia, jakie masz mocne strony i dlaczego to właśnie Ty masz z nami pracować.

Nasze aktualne oferty

  • Rekrutacja ciągła

    W obecnej chwili nie poszukujemy kandydatów na konkretne stanowisko, ale prowadzimy rekrutację ciągłą. Jeśli chcesz przystąpić do naszego zespołu, wyślij nam swoje CV albo jakikolwiek inny dokument, którym chcesz nas zainteresować. Na pewno u nas nie przepadnie, a jeśli tylko znajdziemy przestrzeń dla Ciebie, odezwiemy się.

     

Skontaktuj się
Zadzwoń
+48 513 088 546
Wyślij e-mail
biuro@proforum.pl
Wyślij zapytanie
Zapytanie