Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu . Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu*:
* pola obowiązkowe

Kadra zarządzająca

Michał Sykulski
Prezes Zarządu

Absolwent Politechniki Poznańskiej, menedżer sprzedaży, trener biznesu.

Związany z rynkiem finansowym już podczas studiów, pracując na stanowisku doradcy finansowego. Za przełom w karierze zawodowej Michała uważa się opracowanie autorskiego motywacyjnego projektu - "Twoja droga na Wall Street", który ujrzał swój finał podczas wizyty na legendarnej nowojorskiej giełdzie. Pobyt w USA dał możliwość przyjrzenia się z bliska funkcjonowaniu usług finansowych i doradztwa w Stanach Zjednoczonych, co pozwoliło wysunąć wniosek, że w zakresie obsługi klienta i rozwiązań finansowych, uznając dobro klienta i jego osobistą satysfakcję jako wartości priorytetowe, wciąż mamy na polskim rynku finansowym ogromne pole do działania.

Michał ma w swym dorobku 8-letnie doświadczenie, będące podstawą koncepcji podnoszenia świadomości o rynku finansowym i wdrożenia najwyższych standardów obsługi, czego uwieńczeniem jest stworzenie PF Konsultanci. Poza pracą, z pasją prowadzi szkolenia oraz warsztaty, szuka inspiracji uczestnicząc w konferencjach branżowych i aktywnie spędza wolny czas.

Andrzej Szubiński
Prezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na Wydziale Prawa, swoją przyszłość zawodową związał z zarządzaniem, ukończył studia podyplomowe MBA- The Nottingham Trent University i program Executive Advance organizowany przez Harvard Business Review Polska.

W swoim dorobku ma 12-letnią karierę w sektorze B2B, gdzie piastował najwyższe stanowiska zarządcze w firmach. Na co dzień inwestor, ojciec, który rozumie potrzebę planowania przyszłości dziecka. Jego własne doświadczenia inwestycyjne w kryzysie finansowym w 2008 roku doprowadziły do poszukiwań optymalnego rozwiązania, stwarzającego szerokie możliwości inwestycyjne, jednocześnie pozwalające zabezpieczyć już posiadane aktywa.

Doświadczenie zawodowe przekładają się w proforum.pl na kompleksowe podejście do klienta, gdzie poza narzędziami inwestycyjnymi stawia się na edukację finansową i rozwój klientów.

Justyna Telicka
Project Manager

Matematyczne wykształcenie (Matematyczne Metody Informatyki na Politechnice Poznańskiej) równoważy zamiłowaniem do nauk humanistycznych. Absolwentka Zarządzania Sprzedażą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz Managementu- ICAN Institute (Harvard Business Review).

Znaczną część swojego doświadczenia zawodowego zdobyła w obszarze sprzedaży, po dwóch jej stronach- zarówno, jako dyrektora sprzedaży, jak i senior account managera, osiągając ponadprzeciętne wyniki. Jej mocną stroną jest obieranie perspektywy klienta, nietuzinkowość w kreacji i kompetencje społeczne. Przekonana o potencjale drzemiącym w różnorodności zespołu, stawia na twórcze konfrontowanie poglądów. Ostatnio zgłębia tajniki projektowania usług.

Prywatnie aktywna mama, najlepiej relaksuje się w górach, przy książce, czynnie uprawiając sport. Uwielbia zdrową kuchnię. Zwolenniczka edukacji finansowej dzieci- wynajduje skuteczne sposoby i ciekawe formy przekazu.

Skontaktuj się
Zadzwoń
+48 513 088 546
Wyślij e-mail
biuro@proforum.pl
Wyślij zapytanie
Zapytanie