Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu . Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu*:
* pola obowiązkowe
Skarbonka Smart Start

Skarbonka Smart Start to połączenie ubezpieczenia posagowego dla Twojego dziecka i fizycznej świnki skarbonki. Ta interaktywna skarbonka XXI wieku jest podłączana za pomocą łącza USB do komputera. Dzięki zsynchronizowaniu jej z grami edukacyjnymi, Twoje dziecko poprzez zabawę uczy się jaką wartość mają pieniądze, jak nimi mądrze zarządzać, jak oszczędzać czy planować swój mini budżet.

Dynamiczne oszczędzanie

Dynamiczne oszczędzanie to bezpieczne rozwiązania finansowe, efektywniejsze od lokaty bankowej, które jednocześnie dadzą Tobie możliwość oszczędzania na emeryturę. Oparte są one na na wpłacie jednorazowej i możliwości wpłat dodatkowych. Poznaj Skandię STRATEG i Skandię GRAND.

Kredyty i finansowanie

Potrzebujesz finansowania na kupno własnego mieszkania czy domu? A może Twoja firma straciła płynność finansową? Skorzystaj z naszej oferty kredytowej. Zapoznaj się z naszymi produktami: Kredyt hipoteczny i Pożyczka hipoteczna dla biznesu.

Ochrona życia i bliskich

Ubezpieczenie na życie jest wyrazem Twojej dojrzałości i odpowiedzialności za zabezpieczenie siebie i (Twojej) rodziny przed tragicznymi następstwami niespodziewanych wydarzeń losowych. Terminowe Ubezpieczenie na życie Skandia+ zapewnia bezpieczeństwo finasowe Twoim bliskim w razie Twojej śmierci, całkowitego trwałego inwalidztwa lub śmiertelnej choroby.

Skontaktuj się
Zadzwoń
+48 513 088 546
Wyślij e-mail
biuro@proforum.pl
Wyślij zapytanie
Zapytanie