Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu . Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu*:
* pola obowiązkowe
Skandia Grand - 2 lata

Skandia Grand - 2 lata

Jeśli poszukujesz bezpiecznego, rozwiązania finansowego, efektywniejszego od lokaty bankowej, Skandia Grand spełni Twoje wymagania.
Skandia Grand to rozwiązanie finansowe oparte na wpłacie jednorazowej (składka początkowa) o wysokości co najmniej 12 000 zł. W dowolnym momencie trwania 5-letniej Umowy, masz możliwość wpłaty dodatkowych składek (o wysokości co najmniej 1000 zł). Już w perspektywie 2 lat możesz wypłacić 100% środków. Sprawdź szczegóły
Skandia Strateg- 4 lata

Skandia Strateg- 4 lata

Jeśli poszukujesz bezpiecznego rozwiązania finansowego efektywniejszego od  lokaty bankowej, które jednocześnie da Tobie możliwość oszczędzania na emeryturę – poznaj Skandię Strateg.
Skandia Strateg to rozwiązanie finansowe oparte na wpłacie jednorazowej (składka początkowa) o wysokości, co najmniej 20 000 zł. W dowolnym momencie trwania 4-letniej Umowy, masz możliwość wpłaty dodatkowych składek (w wysokości co najmniej 100 zł). Już w perspektywie 4 lat możesz wypłacić 100% środków. Jeżeli po 4 latach dalej chcesz oszczędzać, możesz kontynuować umowę do 85 roku.
Aby zmaksymalizować Twoje zyski, zapewniamy Ci profesjonalne doradztwo, polega ono na zarządzaniu aktywami za Ciebie. Za obsługę inwestycyjną nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat.
Tobie pozostawiamy decyzję czy chcesz, żeby Twoje środki były inwestowane bezpiecznie i stabilnie, czy bardziej agresywnie, ale z większą możliwością zysku. Dzięki kompleksowej obsłudze inwestycji zarządzamy składem Twojego portfela inwestycyjnego w odpowiedzi na bieżącą sytuację rynkową.
  Sprawdź szczegóły
historia

Prowadzę działalność gospodarczą, której stałym elementem są poszukiwania klientów i spotkania z nimi. Wiarygodność biznesowa składa się z wielu detali, dlatego zależy mi na budowaniu dobrego wizerunku, także poprzez reprezentacyjne auto.

Andrzej Przedsiębiorca
historia

Prowadzenie własnego biznesu od zawsze było moim marzeniem. Firmę założyłem zaraz po studiach, więc kiedy straciła ona płynność finansową, wiedziałem, że muszę zrobić wszystko, aby ją uratować.

Zbigniew Przedsiębiorca, 42 lata
historia

Zmiany, które nastąpiły w ciągu ostatnich 2 lat mojego życia, sprawiły, że inaczej patrzę na przyszłość. Zakończyłam trwający wiele lat związek i mogę liczyć tylko na siebie. Mimo to nie wyobrażam sobie, żeby nie było mnie stać na pomoc finansową dla mojego dorastającego syna.

Ewelina Mama 5-letniego Mateuszka
historia

Jesteśmy z żoną świadomi konieczności budowania kapitału na emeryturę. Nie mamy złudzeń, że przyszłość zależy od tego ile sami zdołamy odłożyć, jednak nie chcemy zablokować swoich oszczędności na najbliższe 30 lat.

Martyna i Jakub rodzice dwójki chłopców

Dlaczego Proforum

Dla zabezpieczenia Twojej inwestycji i zwiększenia zysków. Doświadczenie i profesjonalizm.

Andrzej Szubiński

"Żyjemy w nowoczesnych czasach, więc jesteśmy równie nowocześni, jak one. Przyszłość jest dla nas tak samo ważna jak teraźniejszość."

Andrzej Szubiński, Partner Zarządzający
Michał Sykulski

"Myślimy długoterminowo oraz staramy się skutecznie przezwyciężać trudności. Wszystko po to, by zapewnić Ci jak największy komfort."

Michał Sykulski, Prezes Zarządu
Skontaktuj się
Zadzwoń
+48 513 088 546
Wyślij e-mail
biuro@proforum.pl
Wyślij zapytanie
Zapytanie