Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu . Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu*:
* pola obowiązkowe

Rozwiązanie finansowe Skandia Grand

Jeśli poszukujesz bezpiecznego, rozwiązania finansowego, efektywniejszego od lokaty bankowej, Skandia Grand spełni Twoje wymagania.
Skandia Grand to rozwiązanie finansowe oparte na wpłacie jednorazowej (składka początkowa) o wysokości co najmniej 12 000 zł. W dowolnym momencie trwania 5-letniej Umowy, masz możliwość wpłaty dodatkowych składek (o wysokości co najmniej 1000 zł). Już w perspektywie 2 lat możesz wypłacić 100% środków.

O Skandii

Skandia Grand - 2 lata

Dlaczego Grand?

Główne cechy

Korzyści

Rozwiązanie finansowe Skandia Grand

Jak inwestowane są Twoje pieniądze?

Opłaty

Rezygnacja

Szczegółowe informacje

Zamów kontakt z Doradcą

*Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu. Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu:
* pola obowiązkowe
Skontaktuj się
Zadzwoń
+48 513 088 546
Wyślij e-mail
biuro@proforum.pl
Wyślij zapytanie
Zapytanie