Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu . Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu*:
* pola obowiązkowe

Rozwiązanie finansowe Skandia Strateg

Jeśli poszukujesz bezpiecznego rozwiązania finansowego efektywniejszego od  lokaty bankowej, które jednocześnie da Tobie możliwość oszczędzania na emeryturę – poznaj Skandię Strateg.
Skandia Strateg to rozwiązanie finansowe oparte na wpłacie jednorazowej (składka początkowa) o wysokości, co najmniej 20 000 zł. W dowolnym momencie trwania 4-letniej Umowy, masz możliwość wpłaty dodatkowych składek (w wysokości co najmniej 100 zł). Już w perspektywie 4 lat możesz wypłacić 100% środków. Jeżeli po 4 latach dalej chcesz oszczędzać, możesz kontynuować umowę do 85 roku.
Aby zmaksymalizować Twoje zyski, zapewniamy Ci profesjonalne doradztwo, polega ono na zarządzaniu aktywami za Ciebie. Za obsługę inwestycyjną nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat.
Tobie pozostawiamy decyzję czy chcesz, żeby Twoje środki były inwestowane bezpiecznie i stabilnie, czy bardziej agresywnie, ale z większą możliwością zysku. Dzięki kompleksowej obsłudze inwestycji zarządzamy składem Twojego portfela inwestycyjnego w odpowiedzi na bieżącą sytuację rynkową.
 

O Skandii

Skandia Strateg- 4 lata

Dlaczego Strateg?

Główne cechy

Korzyści

Rozwiązanie finansowe Skandia Strateg

Jak inwestowane są Twoje pieniądze

Opłaty

Rezygnacja

Etapy zakupu

Szczegółowe informacje

Zamów kontakt z Doradcą

*Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu. Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu:
* pola obowiązkowe
Skontaktuj się
Zadzwoń
+48 513 088 546
Wyślij e-mail
biuro@proforum.pl
Wyślij zapytanie
Zapytanie