Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu . Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu*:
* pola obowiązkowe
Kredyt Hipoteczny

Kredyt Hipoteczny

Jeżeli planujesz zakup wymarzonego mieszkania czy domu lub chcesz we własnym zakresie wybudować upragnione cztery kąty – proponujemy atrakcyjny kredyt hipoteczny.

Sprawdź szczegóły
Pożyczka hipoteczna dla biznesu

Pożyczka hipoteczna dla biznesu

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku; rzetelnie wywiązujemy się z naszych obietnic. Wychodząc naprzeciw potrzebom, zarówno osób fizycznych jak i przedsiębiorstw, stworzyliśmy kompleksową ofertę udzielania wsparcia finansowego. Dzięki nam pozyskanie kapitału jest procesem łatwym i klarownym.

Finansowanie zabezpieczone na nieruchomościach jest doskonałym sposobem na pozyskanie szybkiego kapitału zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Ta forma finansowania przeznaczona jest przede wszystkim dla Klientów, którzy chcą szybko wykorzystać posiadane nieruchomości do kolejnych, często okazyjnych inwestycji lub innych operacji finansowych.

Sprawdź szczegóły
Leasing

Leasing

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem bądź wymianą samochodu, maszyny lub innych urządzań na użytek firmy, przygotujemy dla Ciebie konkurencyjną ofertę szybkiego i elastycznego leasingu. Mądrze dobrany sposób finansowania nie obciąży Twojego budżetu, leasingowany sprzęt będzie pracował na Twoje zyski, a korzystne odpisy podatkowe będą dodatkową oszczędnością.

Sprawdź szczegóły
historia

Chciałem zapewnić moim wnukom dobry start w dorosłe życie oraz dodatkowo nauczyć je przedsiębiorczości. Dlatego wybrałem Skarbonkę Smart Start

Józef Dziadek: Zuzi - 10 lat, Mikołaja - 8 lat i Asi - 1 rok
historia

Jestem jedynym żywicielem rodziny. Chciałem zabezpieczyć moich najbliższych finansowo, dlatego wybrałem Ubezpieczenie Skandia Życie+

Tomasz Żywiciel rodziny, córka Natalia 17 miesięcy i Amelka 5 lat
historia

Pierwsze mieszkanie zacząłem wynajmować już na 2 roku studiów, wspólnie z dwoma kolegami. Rok po ukończeniu uczelni wolałem mieszkać już tylko z moją dziewczyną.

Jan Przyszły mąż i ojciec
historia

Lokaty bankowe od kilku lat przestały spełniać moje oczekiwania. Nie chciałem się jednak godzić na „zamrożenie” środków na wiele lat, a głównie takie długoterminowe rozwiązania mi proponowano. W końcu znalazłem przepis na produkt dla mnie.

Marek Szef restauracji

Dlaczego Proforum

Dla zabezpieczenia Twojej inwestycji i zwiększenia zysków. Doświadczenie i profesjonalizm.

Andrzej Szubiński

"Żyjemy w nowoczesnych czasach, więc jesteśmy równie nowocześni, jak one. Przyszłość jest dla nas tak samo ważna jak teraźniejszość."

Andrzej Szubiński, Partner Zarządzający
Michał Sykulski

"Myślimy długoterminowo oraz staramy się skutecznie przezwyciężać trudności. Wszystko po to, by zapewnić Ci jak największy komfort."

Michał Sykulski, Prezes Zarządu
Skontaktuj się
Zadzwoń
+48 513 088 546
Wyślij e-mail
biuro@proforum.pl
Wyślij zapytanie
Zapytanie