Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu . Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu*:
* pola obowiązkowe

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku; rzetelnie wywiązujemy się z naszych obietnic. Wychodząc naprzeciw potrzebom, zarówno osób fizycznych jak i przedsiębiorstw, stworzyliśmy kompleksową ofertę udzielania wsparcia finansowego. Dzięki nam pozyskanie kapitału jest procesem łatwym i klarownym.

Finansowanie zabezpieczone na nieruchomościach jest doskonałym sposobem na pozyskanie szybkiego kapitału zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Ta forma finansowania przeznaczona jest przede wszystkim dla Klientów, którzy chcą szybko wykorzystać posiadane nieruchomości do kolejnych, często okazyjnych inwestycji lub innych operacji finansowych.

Pożyczka hipoteczna dla biznesu

Zapraszamy do współpracy pośredników finansowych

Zamów kontakt z Doradcą

*Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu. Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu:
* pola obowiązkowe
Skontaktuj się
Zadzwoń
+48 513 088 546
Wyślij e-mail
biuro@proforum.pl
Wyślij zapytanie
Zapytanie