Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu . Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu*:
* pola obowiązkowe

Gdy im Ciebie zabraknie...

W hierarchii wartości, szczęście i bezpieczeństwo bliskich nam osób znajdują się najwyżej. Tymczasem w praktyce dużo łatwiej decydujemy się na ubezpieczenie samochodu czy domu. A co dla Ciebie jest najważniejsze?
Nie popełniaj cudzych błędów! Już teraz ubezpiecz siebie i bądź spokojny o jakość życia swoich bliskich w razie nagłych zdarzeń.
Terminowe Ubezpieczenie na życie Skandia+ zapewnia bezpieczeństwo finasowe Twoim bliskim w razie Twojej śmierci, całkowitego trwałego inwalidztwa lub śmiertelnej choroby. (Przedmiotem ubezpieczenia jest zdrowie i życie Ubezpieczonego.)

Ubezpieczenie Skandia Życie+

Dlaczego Życie+?

Ubezpieczenie na życie jest wyrazem Twojej dojrzałości i odpowiedzialności  za zabezpieczenie siebie i (Twojej) rodziny przed tragicznymi następstwami niespodziewanych wydarzeń losowych.

Dla kogo?

Z ubezpieczenia mogą skorzystać osoby pomiędzy 18. a 59. rokiem życia (nieukończone 60 lat).

Korzyści

  • Prosta procedura, bez badań lekarskich.
  • Stała składka, która nie rośnie wraz z Twoim wiekiem.
  • Stabilność finansowa najbliższych - możesz zawrzeć na minimum 5 lat, maksymalnie do ukończenia 75 roku życia. Dzięki temu możesz zapewnić bliskim wsparcie. 
  • Bezpieczeństwo na długie lata - ubezpieczenie możesz zawrzeć na minimum 5 lat. 
  • Wynikające z zakupu via net - bez wychodzenia z domu.

Dlaczego Skandia?

Rozwiązanie finansowe Skandia Życie+

Zamów kontakt z Doradcą

*Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu. Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu:
* pola obowiązkowe
Skontaktuj się
Zadzwoń
+48 513 088 546
Wyślij e-mail
biuro@proforum.pl
Wyślij zapytanie
Zapytanie