Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu . Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu*:
* pola obowiązkowe

Zabezpieczenie finansowe dziecka

Skarbonka Smart Start to połączenie ubezpieczenia posagowego (produktu z którego korzystamy, gdy chcemy zapewnić dziecku z góry określoną kwotę w przyszłości) dla Twojego dziecka i fizycznej skarbonki. Nie jest ona jednak zwykłym gadżetem. Ta interaktywna skarbonka XXI wieku jest podłączana za pomocą łącza USB do komputera. Dzięki zsynchronizowaniu jej z grami edukacyjnymi, Twoje dziecko poprzez zabawę uczy się jaką wartość mają pieniądze, jak nimi mądrze zarządzać, jak  oszczędzać na określony cel czy planować swój mini budżet.


Skarbonka Smart Start to rozwiązanie 3 w 1:
 1. Odkładasz pieniądze na przyszłość dziecka (Masz gwarancję wypłaty określonego kapitału po 10 latach) oraz ubezpieczasz siebie (Ubezpieczenie ma charakter kapitałowo- ochronny. Dzięki niemu, opłacając regularnie składki, budujesz kapitał na przyszłość Twojego dziecka. Jednocześnie zapewniasz mu ochronę finansową polegającą na tym, że gdy nagle Cię zabraknie, dziecko otrzyma Świadczenie, nawet jeśli nie zdążysz wpłacić wszystkich składek.)
 2. Otrzymujesz interaktywną skarbonkę
 3. Twoje dziecko przyswaja zasady edukacji finansowej, elementy zarządzania sobą i postawy społecznie odpowiedzialne, dzieki dostepowi do gier edukacyjnych.

„Nie obawiaj się, że wartość Twojej polisy będzie ulegać nagłym zmianom- masz gwarantowane Świadczenie na koniec okresu ubezpieczenia. To ile środków otrzymasz na koniec umowy, nie jest zależne od wartości giełdy, ponieważ aktywa nie są inwestowane w instrumenty z nią związane."
Skarbonka Smart Start

Dlaczego Skarbonka Smart Start

 1. Pierwszy program na rynku finansowym skierowany zarówno do rodziców jak i dzieci.
 2. Wielofunkcyjne  narzędzie:
  • Edukacja przez i dla rodzica
  • Zabawa i nauka dla dziecka
  • Oszczędzanie dla dziecka
  • Ubezpieczenie dla rodzica
 3. Ułatwiasz swojemu dziecku start w dorosłość- systematycznie, niedużymi kwotami budujesz kapitał.
 4. Wsparcie dla Ciebie- cenna pomoc wychowawcza.
  • Twoje dziecko uczy się przez zabawę gospodarować swoimi finansami.
  • Motywuje Ciebie Rodzicu do mądrego prowadzenia swojego dziecka przez świat pieniędzy
  • Kształtuje w dziecku postawy odpowiedzialne społecznie
  • Aplikacja usprawnia planowanie tygodnia
  • Możesz regularnie śledzić postępy w nauce dziecka.
 5. Ciekawe gry edukacyjne
 6. Bezpieczeństwo- masz pewność wypłaty gwarantowanej kwoty.

Dla kogo?

 • Dla rodziców, którzy chcą oszczędzać pieniądze na przyszłość swoich dzieci, równolegle w ciekawy i unikalny sposób edukując je finansowo (dzieci w wieku 5- ? lat).
  Chyba, że Drogi Rodzicu wolisz wcześniej zacząć oszczędzanie (np. jak maluch będzie miał 1-2 lata), a Twoje dziecko zacznie korzystać z narzędzi edukacyjnych jak zacznie otrzymywać kieszonkowe.
 • Dla dziadków/ chrzestnych/ wujków/ cioć, którzy chcą obdarować swoich milusińskich mądrym, niebanalnym i perspektywicznym podarunkiem.

 

Korzyści

 1. Rozwój Twojego dziecka. W atmosferze zabawy uczy się:
  • Wartości pieniądza
  • Określania celów (tutaj malutkie zdjęcie planera z mccash)
  • Podejmowania decyzji (tutaj udziału własnego  w zakupie np. zabawki)
  • Konsekwencji i odpowiedzialności
  • Rozpoznawania zasobów i możliwości
  • Kształtuje postawy przedsiębiorcze i społeczne
 2. Efektywna nauka- dzięki grom i zabawom edukacyjnym.
 3. Otrzymujesz wsparcie w kształtowaniu przedsiębiorczych postaw, przekazywaniu wiedzy o tym jak mądrze zarządzać własnym mini budżetem.
 4. Twoje dziecko oszczędza z przyjemnością- gwarantem są atrakcyjna forma interaktywnej Skarbonki, z możliwością bieżącego sprawdzania stanu oszczędności.
 5. Dodatkowo oszczędzasz Ty- wyedukowane dziecko, świadome różnicy między zachcianką a potrzebą, spowoduje, że ograniczysz wydatki, m.in. na niepotrzebne zabawki
 6. Budujesz kapitał na przyszłość swojego dziecka, regularnie, niedużym kosztem (od 100 zł miesięcznie). Ułatwiasz mu życiowy start, jednocześnie zapewniasz sobie ubezpieczenie.
 7. Nie ryzykujesz- masz pewność wypłaty określonego odgórnie kapitału.
 8. Możesz zawiesić składkę regularną- szczegóły w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia
parametry_smart_start_skarbonka.png
Szczegóły dotyczące produktu znajdziesz w Ogólnych warunkach ubezpieczenia.
Jeśli masz pytania dotyczące tego rozwiązania, sprawdź tutaj lub skontaktuj się z nami.

Szczegółowe informacje

Produkt dostarcza Skandia. Przeczytaj więcej.

Zamów kontakt z Doradcą

*Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu. Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu:
* pola obowiązkowe
Skontaktuj się
Zadzwoń
+48 513 088 546
Wyślij e-mail
biuro@proforum.pl
Wyślij zapytanie
Zapytanie