Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu . Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu*:
* pola obowiązkowe
Przyszłość dziecka

Świadomi rodzice coraz częściej dyskutują o planowaniu wydatków związanych z utrzymaniem dziecka na studiach, pomocy w usamodzielnieniu się czy kupnie mieszkania. O ile koszt studiów można wstępnie zaplanować, pozostałe cele zależne są od planu i świadomości rodziców.

Zabezpieczenie rodziny

Szczęśliwa rodzina, dobra praca lub rozwijająca się firma, nowy samochód. Twój poukładany świat może w każdej chwili runąć niczym domek z kart.

Ryzykowne zachowania, nasze lub innych, mogą zakończyć się kalectwem lub śmiercią. Co wtedy stanie się z Twoją rodziną?

Kapitał na przyszłość

Emerytura jest dla wielu z nas tematem abstrakcyjnym. Nasz finansowy horyzont czasowy skupia się głównie na „tu i teraz”.

O finansowym zabezpieczeniu życia po zakończeniu pracy zawodowej musimy myśleć już dziś, by nie utracić wypracowanego komfortu.

Sfinansowanie mieszkania

Decyzja kupna mieszkania, domu, czy wręcz jego budowa to jedne z największych finansowych decyzji w życiu.

Dobranie właściwego sposobu finansowania sprawi, że własne lokum będzie źródłem radości, a nie stresów.

Finansowanie biznesu

Prowadzenie biznesu wymaga umiejętności błyskawicznego reagowania na rynkowe zmiany i nowe możliwości.

Banki w przeciwieństwie do przedsiębiorców nie są wizjonerami, obsługują jedynie takie podmioty gospodarcze, które wpisują się w zakresie skali, wyników finansowych i historii kredytowej w procedury danego banku i ocenę ryzyka.

Skontaktuj się
Zadzwoń
+48 513 088 546
Wyślij e-mail
biuro@proforum.pl
Wyślij zapytanie
Zapytanie