Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu . Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu*:
* pola obowiązkowe
Dwa oblicza prowadzania biznesu 

Wiele osób uważa, że prowadzenie własnej firmy jest przyjemnym zajęciem, świetną odskocznią od pracy na etacie w korporacji. Swoista moda na start-upy, powoduje że coraz więcej osób rzuca pracę i zaczyna realizować pomysły na własny biznes.

Wtedy wielu spostrzega, że bycie przedsiębiorcą to ogromna odpowiedzialność (za produkt, pracowników, podatki itp.), a nie tylko lunche z zadowolonymi klientami.

Na firmy czeka wiele pułapek, które mogą zagrozić ich stabilnemu rozwojowi lub wręcz istnieniu. Jednym z najczęstszych problemów jest brak płynności finansowej, która może być wywołana przez wiele czynników.

Przeciwdziałanie narastającej spirali należności wymaga szybkich i zdecydowanych ruchów. Prowadzisz biznes i czas ma dla Ciebie ogromne znaczenie. Wysokie kryteria oceny ryzyka i rozwlekłe procedury bankowe mogą okazać się blokujące dla niektórych firm, które nie mogą czekać tak długo.

twoj-cel-finansowanie-biznesu2.jpg

Potrzebuję dla mojej firmy szybkiego dostępu do większych kwot

Potrzebuję dopasowanego leasingu dla mojej firmy

Zobacz powiązane rozwiązania

Skarbonka
Smart Start

Nauczmy dzieci oszczędzać pieniądze w sposób społecznie akceptowany, wychowawczy i odpowiedzialny, motywując i bawiąc się jednocześnie.

Dynamiczne oszczędzanie

Dynamiczne oszczędzanie to bezpieczne rozwiązania finansowe, efektywniejsze od lokaty bankowej, które jednocześnie dadzą Tobie możliwość oszczędzania na emeryturę. Oparte są one na na wpłacie jednorazowej i możliwości wpłat dodatkowych.

Skontaktuj się
Zadzwoń
+48 513 088 546
Wyślij e-mail
biuro@proforum.pl
Wyślij zapytanie
Zapytanie