Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu . Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu*:
* pola obowiązkowe
Jesień życia powinna być złota

W naszym kraju, regularnie prowadzona jest dyskusja o konstrukcji i efektywności systemu emerytalnego. Niezależnie od wprowadzonych zmian możemy być pewni, że otrzymywana kwota będzie bardziej niż skromna. Na emeryturze niemożliwe będzie utrzymanie dotychczasowego poziomu życia. Już dzisiaj minimalna emerytura wynosi zaledwie 880,45 zł. 


Tak zwana stopa zastąpienia, czyli wielkość uzyskanej emerytury w stosunku do ostatniej pensji, liczona w procentach. ZUS informuje, że dziś w przybliżeniu oscyluje wokół 50%, według różnych prognoz będzie wahać się między 25% a 35 %.


pf-infografika-pan-jan.png

Miej świadomość, że na emeryturze otrzymasz prawdopodobnie około 1/3 tego, co zarabiasz obecnie.

Zobacz jak możesz sobie zagwarantować godne życie na emeryturze.

twoj-cel-kapital-na-przyszlosc2.jpg

Nie chcę być naiwny, więc myślę o emeryturze

Nie wiem ile oszczędności pozwali mi spać spokojnie

Zobacz powiązane historie

historia

Jesteśmy z żoną świadomi konieczności budowania kapitału na emeryturę. Nie mamy złudzeń, że przyszłość zależy od tego ile sami zdołamy odłożyć, jednak nie chcemy zablokować swoich oszczędności na najbliższe 30 lat.

Martyna i Jakub Rodzice dwójki chłopców

Zobacz powiązane rozwiązania

Skarbonka
Smart Start

Nauczmy dzieci oszczędzać pieniądze w sposób społecznie akceptowany, wychowawczy i odpowiedzialny, motywując i bawiąc się jednocześnie.

Dynamiczne oszczędzanie

Dynamiczne oszczędzanie to bezpieczne rozwiązania finansowe, efektywniejsze od lokaty bankowej, które jednocześnie dadzą Tobie możliwość oszczędzania na emeryturę. Oparte są one na na wpłacie jednorazowej i możliwości wpłat dodatkowych.

Skontaktuj się
Zadzwoń
+48 513 088 546
Wyślij e-mail
biuro@proforum.pl
Wyślij zapytanie
Zapytanie