Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu . Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu*:
* pola obowiązkowe
Czego Jaś się nie nauczy...

W obecnych czasach, na "dobry start" składają się 3 czynniki:

  • odpowiednie wykształcenie,
  • kapitał,
  • edukacja finansowa.

O ile dwa pierwsze punkty są oczywiste, to jednak nie wszyscy wiedzą, co kryje się pod pojęciem edukacji finansowej?

Nauczmy dzieci oszczędzać pieniądze w sposób społecznie akceptowany, wychowawczy i odpowiedzialny, motywując i bawiąc się jednocześnie.

Każdy rodzic chce tego co najlepsze dla swoich dzieci, ale samo pomnażanie pieniędzy, czy posiadanie nieruchomości w celu zapewnienia im świetlanej przyszłości nie wystarczy. Wiedza jak skutecznie planować swoje finanse jest bezcenna.

Tymczasem z naszych pociech zaczyna edukację finansową po zaciąganięciu wieloletniego kredytu hipotecznego i płatności wysokich odsetek za używanie kart kredytowych i kredytów gotówkowych… 

Zobacz jak możesz pomóc swoim pociechom:
twoj-cel-przyszlosc-dziecka2.jpg

Jestem Rodzicem lub Rodzicem chrzestnym

Jestem Dziadkiem lub Babcią

Zobacz powiązane historie

historia

Jesteśmy z żoną świadomi konieczności budowania kapitału na emeryturę. Nie mamy złudzeń, że przyszłość zależy od tego ile sami zdołamy odłożyć, jednak nie chcemy zablokować swoich oszczędności na najbliższe 30 lat.

Martyna i Jakub Rodzice
historia

Za późno zreflektowaliśmy się, że to najwyższy czas na budowanie świadomości finansowej naszego syna. W biegu codzienności naszą jedyną aktywnością w tym obszarze było dawanie kieszonkowego, a i w tym nie byliśmy konsekwentni.

Marta i Piotr ...

Zobacz powiązane rozwiązania

Ochrona życia
i bliskich

Ubezpieczenie na życie daje Ci pewność, że w razie Twojej śmierci wskazane przez Ciebie osoby otrzymają określoną kwotę pieniędzy.

Dynamiczne oszczędzanie

Dynamiczne oszczędzanie to bezpieczne rozwiązania finansowe, efektywniejsze od lokaty bankowej, które jednocześnie dadzą Tobie możliwość oszczędzania na emeryturę. Oparte są one na na wpłacie jednorazowej i możliwości wpłat dodatkowych.

Skontaktuj się
Zadzwoń
+48 513 088 546
Wyślij e-mail
biuro@proforum.pl
Wyślij zapytanie
Zapytanie