Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu . Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu*:
* pola obowiązkowe
Wolnoć Tomku w swoim domku

Zanim jednak zamieszkamy w swoim wymarzonym miejscu, przyjdzie nam się zmierzyć z labiryntem, a wręcz labiryntami bankowych ofert i procedur. Kryterium kosztu kredytu to nie jedyna wartość, którą powinniśmy się kierować. Często też najtańsza oferta jest przeznaczona dla najlepszych klientów:

  • dobrze zarabiających,
  • z doskonałą historią kredytową,
  • wysokim wkładem własnym.

Zmiany w przepisach dotyczące obowiązkowego wkładu własnego, zwiększanego w ciągu kolejnych lat także nie ułatwiają skorzystania z kredytu hipotecznego. 

W jaki sposób ułatwić lub umożliwić zdobycie własnego miejsca zamieszkania?

twoj-cel-sfinansowanie-mieszkania2.jpg

Chcę wcześniej spłacić kredyt hipoteczny lub zabezpieczyć się kapitałowego na wypadek niemożności spłacania rat

Potrzebuję pomocy przy zakupie mieszkania, domu lub działki korzystając z kredytu hipotecznego

Zobacz powiązane rozwiązania

Skarbonka
Smart Start

Nauczmy dzieci oszczędzać pieniądze w sposób społecznie akceptowany, wychowawczy i odpowiedzialny, motywując i bawiąc się jednocześnie.

Dynamiczne oszczędzanie

Dynamiczne oszczędzanie to bezpieczne rozwiązania finansowe, efektywniejsze od lokaty bankowej, które jednocześnie dadzą Tobie możliwość oszczędzania na emeryturę. Oparte są one na na wpłacie jednorazowej i możliwości wpłat dodatkowych.

Skontaktuj się
Zadzwoń
+48 513 088 546
Wyślij e-mail
biuro@proforum.pl
Wyślij zapytanie
Zapytanie