Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu . Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu*:
* pola obowiązkowe
Życie przynosi wiele niespodzianek

Będąc odpowiedzialną osobą dbasz o bliskie Ci osoby, które są od Ciebie zależne finansowo. Choroba lub wypadek prowadzący do czasowej lub trwałej niezdolności do pracy może doprowadzić Twoją rodzinę do ruiny finansowej. Zastanów się jak zabezpieczyć się przed konsekwencjami finansowymi zdarzeń losowych i dlaczego posiadanie ubezpieczenia jest tak ważne "zanim zapłonie świat".

Jak wygląda życie rodziny, w której zabraknie najważniejszych osób?

  • Luka w budżecie domowym może wynieść nawet 4 000 zł miesięcznie. Rocznie 48 000 zł, a przez 5 lat to 240 000 zł.
  • Koszt utrzymania dziecka do 20. roku życia wynosi 1 250 zł miesięcznie. Rocznie 15 000 zł, a przez 20 lat ponad 300 000 zł.

Co się dzieje, gdy żywiciele rodziny tracą zdolność do pracy?

  • Najniższa renta z tytułu niezdolności do pracy w wyniku wypadku wyniosła w 2013 roku zaledwie 1 246 zł.
  • Średnia wypłacana renta to niewiele ponad 1 400 zł, a pobiera w Polsce ponad 1,2 miliona osób.

Te liczby są przerażające. Dla ponad 75% Polaków najważniejszą wartością jest rodzina i zapewnienie jej bezpieczeństwa, rozumianego w kontekście finansowym. Niestety większość z nas pomimo otaczających nas tragedii wśród rodziny i znajomych nie podejmuje działań, które mają zagwarantować bezpieczeństwo finansowe.

twoj-cel-zabezpieczenie-rodziny2-2.jpg

Chcę zapewnić bezpieczeństwo finansowe mojej rodzinie

Zobacz powiązane historie

historia

Lokaty bankowe od kilku lat przestały spełniać moje oczekiwania. Nie chciałem się jednak godzić na „zamrożenie” środków na wiele lat, a głównie takie długoterminowe rozwiązania mi proponowano. W końcu znalazłem przepis na produkt dla mnie.

Marek Kucharz
historia

Zmiany, które nastąpiły w ciągu ostatnich 2 lat mojego życia, sprawiły, że inaczej patrzę na przyszłość. Zakończyłam trwający wiele lat związek i mogę liczyć tylko na siebie. Mimo to nie wyobrażam sobie, żeby nie było mnie stać na pomoc finansową dla mojego dorastającego syna

Ewelina Mama
historia

Chciałem zapewnić moim wnukom dobry start w dorosłe życie oraz dodatkowo nauczyć je przedsiębiorczości. Dlatego wybrałem Skarbonkę Smart Start

Józef Dziadek

Zobacz powiązane rozwiązania

Skarbonka
Smart Start

Nauczmy dzieci oszczędzać pieniądze w sposób społecznie akceptowany, wychowawczy i odpowiedzialny, motywując i bawiąc się jednocześnie.

Dynamiczne oszczędzanie

Dynamiczne oszczędzanie to bezpieczne rozwiązania finansowe, efektywniejsze od lokaty bankowej, które jednocześnie dadzą Tobie możliwość oszczędzania na emeryturę. Oparte są one na na wpłacie jednorazowej i możliwości wpłat dodatkowych.

Skontaktuj się
Zadzwoń
+48 513 088 546
Wyślij e-mail
biuro@proforum.pl
Wyślij zapytanie
Zapytanie