Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu . Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu*:
* pola obowiązkowe
Martyna i Jakub (Skandia Grand)

Jesteśmy z żoną świadomi konieczności budowania kapitału na emeryturę. Nie mamy złudzeń, że przyszłość zależy od tego ile sami zdołamy odłożyć, jednak nie chcemy zablokować swoich oszczędności na najbliższe 30 lat.

Martyna i Jakub rodzice dwójki chłopców
Marta i Piotr (Skarbonka Smart Start)

Za późno zreflektowaliśmy się, że to najwyższy czas na budowanie świadomości finansowej naszego syna. W biegu codzienności naszą jedyną aktywnością w tym obszarze było dawanie kieszonkowego, a i w tym nie byliśmy konsekwentni.

Marta i Piotr Rodzice 9-letniego Tomka
{%Tytul%}

Lokaty bankowe od kilku lat przestały spełniać moje oczekiwania. Nie chciałem się jednak godzić na „zamrożenie” środków na wiele lat, a głównie takie długoterminowe rozwiązania mi proponowano. W końcu znalazłem przepis na produkt dla mnie.

Marek Szef restauracji
{%Tytul%}

Zmiany, które nastąpiły w ciągu ostatnich 2 lat mojego życia, sprawiły, że inaczej patrzę na przyszłość. Zakończyłam trwający wiele lat związek i mogę liczyć tylko na siebie. Mimo to nie wyobrażam sobie, żeby nie było mnie stać na pomoc finansową dla mojego dorastającego syna.

Ewelina Mama 5-letniego Mateuszka
{%Tytul%}

Chciałem zapewnić moim wnukom dobry start w dorosłe życie oraz dodatkowo nauczyć je przedsiębiorczości. Dlatego wybrałem Skarbonkę Smart Start

Józef Dziadek: Zuzi - 10 lat, Mikołaja - 8 lat i Asi - 1 rok
{%Tytul%}

Jestem jedynym żywicielem rodziny. Chciałem zabezpieczyć moich najbliższych finansowo, dlatego wybrałem Ubezpieczenie Skandia Życie+

Tomasz Żywiciel rodziny, córka Natalia 17 miesięcy i Amelka 5 lat
{%Tytul%}

Prowadzę działalność gospodarczą, której stałym elementem są poszukiwania klientów i spotkania z nimi. Wiarygodność biznesowa składa się z wielu detali, dlatego zależy mi na budowaniu dobrego wizerunku, także poprzez reprezentacyjne auto.

Andrzej Przedsiębiorca
{%Tytul%}

Prowadzenie własnego biznesu od zawsze było moim marzeniem. Firmę założyłem zaraz po studiach, więc kiedy straciła ona płynność finansową, wiedziałem, że muszę zrobić wszystko, aby ją uratować.

Zbigniew Przedsiębiorca, 42 lata
{%Tytul%}

Pierwsze mieszkanie zacząłem wynajmować już na 2 roku studiów, wspólnie z dwoma kolegami. Rok po ukończeniu uczelni wolałem mieszkać już tylko z moją dziewczyną.

Jan Przyszły mąż i ojciec
Skontaktuj się
Zadzwoń
+48 513 088 546
Wyślij e-mail
biuro@proforum.pl
Wyślij zapytanie
Zapytanie