Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu . Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu*:
* pola obowiązkowe

Jak to się zaczęło

Prowadzę działalność gospodarczą, której stałym elementem są poszukiwania klientów i spotkania z nimi. Wiarygodność biznesowa składa się z wielu detali, dlatego zależy mi na budowaniu dobrego wizerunku, także poprzez reprezentacyjne auto.
 

Podjęcie decyzji

Znalazłem doskonały, choć kilkuletni samochód i zacząłem szukać możliwości sfinansowania jego zakupu. Od znajomych usłyszałem, żeby skorzystać z leasingu, inni powiedzieli, że przy tym wieku auta i okresie finansowania pozostaje mi tylko kredyt.
 

Trudne decyzje

Niestety moja księgowa nie była w stanie zarekomendować czy lepszym rozwiązaniem w mojej sytuacji będzie kredyt samochodowy czy leasing. Potrzebowałem pomocy eksperta, zorientowanego w bieżącej ofercie rynkowej.
 

Wybór finansowania

Skorzystałem z profesjonalnej obsługi proforum.pl, wytłumaczyli mi jakie są różnice i kiedy konkretna forma finansowania sprawdzi się najlepiej. Ostatecznie kwalifikowałem się na finansowanie leasingowe. Wiem też, że z kolei dla narzeczonej kupię auto w kredycie.
 

Zamów kontakt z Doradcą

*Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu. Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu:
* pola obowiązkowe
Skontaktuj się
Zadzwoń
+48 513 088 546
Wyślij e-mail
biuro@proforum.pl
Wyślij zapytanie
Zapytanie