Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu . Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu*:
* pola obowiązkowe

Jak to się zaczęło

Pierwsze mieszkanie zacząłem wynajmować już na 2 roku studiów wspólnie z dwoma kolegami. Rok po ukończeniu uczelni wolałem mieszkać już tylko z moją dziewczyną. Koledzy zaczęli przeszkadzać, więc wynajęliśmy kawalerkę, w której mieszkamy do dziś. Ania jest w ciąży i myślimy o kupnie własnego mieszkania.
 

Formalności

Dobrze dobrany kredyt, zweryfikowany pod kątem kruczków i skomplikowanych zapisów prawnych sprawia, że zamiast spłacać czyjeś mieszkanie, zaczniemy spłacać własne. Najpierw zaczęliśmy szukać kredytu na własną rękę. Jednak trudno nam było dokonać korzystnego wyboru. W bankach wszystko trwało niespodziewanie długo, wiele spraw wydawało się rozmytych i wciąż mieliśmy wątpliwości. Kiedy już zdecydowaliśmy się na ofertę dewelopera trafiłem na Proforum Konsultantów.

Nie powiem, jestem sceptycznie nastawiony do wszystkich konsultantów (a już w ogóle do takich, którzy używają słowa "konsultanci" w nazwie) jednak stwierdziłem, że skoro nic mnie to nie kosztuje, to mogę sprawdzić co nam zaproponują.
 

Kredyt

Maciej z PROFORUM pokazał nam, na co należy zwrócić uwagę przy szukaniu dobrego kredytu hipotecznego, wybrał 3 najlepsze rynkowe oferty i pomógł wybrać tą jedną. Dużym ułatwieniem była pomoc z formalnościami i dokumentami - nie znamy się na tym, a zależało nam na godnej zaufania poradzie.
 

Własne M

Gdy podpisywaliśmy umowę widziałem, że to najlepsza oferta. Teraz cieszymy się z własnego mieszkania.
 

Zamów kontakt z Doradcą

*Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu. Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu:
* pola obowiązkowe
Skontaktuj się
Zadzwoń
+48 513 088 546
Wyślij e-mail
biuro@proforum.pl
Wyślij zapytanie
Zapytanie