Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu . Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu*:
* pola obowiązkowe

Jak to się zaczęło

Narodziny pierwszego wnuka były dla nas tak samo wielkim przeżyciem, jak 26 lat wcześniej jego taty. Bogatsi o doświadczenia patrzymy na wychowanie z innej perspektywy. Wiemy, że rozpieszczanie nie jest szkodliwe, ale zależy nam na czymś więcej niż świetnym kontakcie z wnukami. Chcemy zostawić po sobie coś trwałego, żeby wnuki mogły w pełni wykorzystać możliwości dzisiejszych czasów.
 

Podjęcie decyzji

Patrząc jak młode pokolenie przestało szanować pieniądze, wiemy, że nie rolą dziadków jest wychowywanie, ale chcemy dla nich jak najlepiej. Próbowaliśmy różnych metod, ale nasze wnuki są przesiąknięte nowymi technologiami i wszystko co nie wyświetla się na ekranie tabletu szybko im się nudzi.
 

Skarbonka 2.0

Jestem klientem Proforum już od jakiegoś czasu, gdy dostałem od nich informacje o nowym produkcie bardzo mnie zainteresował...
 

Wrażenia

Skarbonka bardzo spodobała się moim wnukom. Teraz jak tylko ktoś wrzuci pieniądze do skarbonki biegną do komputera, żeby sprawdzić ile już uzbierały. Pomogło to również mojemu synowi, który nie do końca wcześniej miał pomysł jak wprowadzić system premiowania za pomoc w domu. Co jakiś czas widzę jak moje wnuki prześcigają się, które osiągnie lepszy wynik w konkretnej grze. Uczą się również rozróżniać "zachcianki" i potrzeby, co często wykorzystują na swoją korzyść: np. jest ciepło więc lody to nie zachcianka, ale ich potrzeba, żeby się ochłodzić.

Dla mnie najważniejsza jest świadomość, że regularnie odkładając pieniądze w ramach Skarbonki zabezpieczyłem moje wnuki, gdyby coś mi się stało. Mam też satysfakcję, że to ja sprezentowałem im jednocześnie nowinkę technologiczną (co ma ogromną wartość dla ich pokolenia) oraz system wartościowych gier i narzędzi do rozwoju przedsiębiorczości.
 

Zamów kontakt z Doradcą

*Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu. Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu:
* pola obowiązkowe
Skontaktuj się
Zadzwoń
+48 513 088 546
Wyślij e-mail
biuro@proforum.pl
Wyślij zapytanie
Zapytanie