Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu . Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu*:
* pola obowiązkowe

Jak to się zaczęło

Zacząłem oszczędzać krótko po rozpoczęciu pierwszej pracy. Na początku były to niewielkie pieniądze, wpłacane nieregularnie. W miarę rozwoju kariery, odkładałem coraz bardziej konkretne kwoty.
 

Podjęcie decyzji

Z czasem zacząłem szukać możliwości skutecznego ulokowania moich oszczędności. Lokaty bankowe od kilku lat przestały spełniać moje oczekiwania. Nie chciałem się jednak godzić na „zamrożenie” środków na wiele lat, a głównie takie długoterminowe rozwiązania mi proponowano.
 

Skandia Grand

Szukając alternatywy dla lokaty, trafiłem na GRAND Premium w proforum.pl. Przekonały mnie: krótki, bo 2- letni, czas po którym mogę w całości wypłacić zgromadzone środki i wypracowane zyski, kompleksowa obsługa w ramach zainwestowanych środków oraz bardzo niskie koszty rezygnacji przed okresem 2 lat. To idealny przepis na produkt dla mnie.
 

Wrażenia

Co więcej to produkt uznany na rynku, zdobył nagrodę najlepszego xxx. Dzisiaj przy moim dynamicznym stylu życia i umiłowaniu podróży, kompletny 2- letni produkt to najlepsze rozwiązanie. W przyszłości może zacznę oszczędzać na emeryturę, teraz interesuje mnie perspektywa najbliższych kilku lat.
 

Zamów kontakt z Doradcą

*Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu. Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu:
* pola obowiązkowe
Skontaktuj się
Zadzwoń
+48 513 088 546
Wyślij e-mail
biuro@proforum.pl
Wyślij zapytanie
Zapytanie