Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu . Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu*:
* pola obowiązkowe

Jak to się zaczęło

Tomek wszystkie pieniądze wydawał na słodkie przyjemności. Umknęło naszej uwadze, że potrzeba dużo więcej atencji, aby nauczyć Tomka rozsądnie gospodarować swoim budżetem.
 

Podjęcie decyzji

Zaczęliśmy wdrażać naszego syna w tematy domowego budżetu, zabieramy go do banku, rozmawiamy o sensie pieniędzy i potrzebie oszczędzania, staramy się planować wspólnie jego budżet.
 

Skarbonka Smart Start

Jest nam dużo łatwiej, od kiedy mamy Skarbonkę. Nie dość, że dzięki nowoczesnej formule urządzenia Tomek śledzi stan swoich oszczędności, to dołączone gry i aplikacje edukacyjne są doskonałym narzędziem poznawania przez niego świata finansów w formie zabawy. Dla nas to cenna pomoc wychowawcza, bo Tomek w naturalny sposób uczy się przedsiębiorczości, ale i dzielenia się z innymi. W programie Skarbonka pożytecznym jest również to, że w związku z formułą produktu i my regularnie odkładamy stałe pieniądze, a w przyszłości nasz syn otrzyma z góry zagwarantowaną kwotę.
 

Wrażenia

Polecamy to rozwiązanie rodzicom dzieci w wielu 6-12 lat, a także dziadkom czy chrzestnym, którzy chcą dla dziecka odpowiedzialnego, mądrego prezentu.
 

Zamów kontakt z Doradcą

*Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu. Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu:
* pola obowiązkowe
Skontaktuj się
Zadzwoń
+48 513 088 546
Wyślij e-mail
biuro@proforum.pl
Wyślij zapytanie
Zapytanie