Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu . Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu*:
* pola obowiązkowe

Jak to się zaczęło

Mam nieco ponad 34 lata i rodzinę: żonę i dwójkę wspaniałych dzieci. Dużo uwagi poświęcamy teraźniejszości i najbliższej przyszłości - szkoła dzieci, zmiana mieszkania na większe, wakacje i im podobne.
 

Podjęcie decyzji

Jesteśmy z żoną świadomi konieczności budowania kapitału na emeryturę. Nie mamy złudzeń, że przyszłość zależy od tego ile sami zdołamy odłożyć, jednak nie chcemy zablokować swoich oszczędności na najbliższe 30 lat.
 

Skandia Grand

GRAND Premium to produkt stworzony dla nas. Po 2 latach możemy wypłacić całość środków i zysków bez opłat likwidacyjnych, mamy portfele modelowe dopasowane do naszych oczekiwań, za które nie ponosimy dodatkowych kosztów.
 

Wrażenia

Za kilka lat rynek zmieni się na tyle, że z pewnością zaproponuje zupełnie inne produkty. Wtedy nie będąc „przywiązani” do konkretnej umowy, znowu będziemy mogli wybrać najlepsze na dany moment rozwiązanie dla naszych pieniędzy.
 

Zamów kontakt z Doradcą

*Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu. Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu:
* pola obowiązkowe
Skontaktuj się
Zadzwoń
+48 513 088 546
Wyślij e-mail
biuro@proforum.pl
Wyślij zapytanie
Zapytanie