Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu . Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu*:
* pola obowiązkowe

Jak to się zaczęło

Motocykle kochałem od zawsze, odziedziczyłem to po ojcu. Miał starą Jawę 250. Swój pierwszy motor - niebieskie Suzuki SV 650, kupiłem w wieku 21 lat. Gdy zacząłem jeździć, sądziłem, że jestem nieśmiertelny, ale chyba wszyscy motocykliści tak mają. Do pierwszego wypadku oczywiście. Mój zdarzył się, gdy miałem 25 lat. Ktoś wymusił na mnie pierwszeństwo i gdyby nie fakt, że miałem pełen kombinezon i mnóstwo szczęścia, pewnie byłbym teraz niepełnosprawny.
 

Podjęcie decyzji

Narodziny moich córeczek zmieniły cały Świat. Kiedy się uśmiechają, rozpiera mnie miłość i duma, nigdy wcześniej tego nie czułem. Zastanawiam się nad moją ojcowską rolą w ich życiu: nauczyć jak żyć, jak dokonywać słusznych wyborów i jak stawać się dobrym człowiekiem. Pewnego dnia, gdy wsiadłem na motocykl przypomniał mi się wypadek, nie wyobrażam sobie, że mógłbym moje córki i żonę zostawić bez zabezpieczenia. W ogóle nie wyobrażam też sobie, że mogłoby mnie przy nich zabraknąć.
 

Ubezpieczenie

Za najlepszy sposób zapewnienia mojej rodzinie stabilizacji w razie jakiegoś zdarzenia uznałem Ubezpieczenie na Życie. Mam dobrą, stabilną pracę, więc szukałem jakiegoś prostego i przejrzystego produktu. Szukając jakiejś oferty w Internecie natrafiłem na stronę Proforum.
 

Dlaczego Proforum

Nie wiedziałem, którą z ofert ubezpieczeniowych wybrać. Nie dość, że wybór na rynku jest ogromny, to jeszcze oferty były skomplikowane. Zdecydowałem się na ubezpieczenie Skandia Życie +, ponieważ bezpieczeństwo i stabilność finansowa moich najbliższych są dla mnie najważniejsze.
 

Zamów kontakt z Doradcą

*Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu. Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu:
* pola obowiązkowe
Skontaktuj się
Zadzwoń
+48 513 088 546
Wyślij e-mail
biuro@proforum.pl
Wyślij zapytanie
Zapytanie