Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu . Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu*:
* pola obowiązkowe

Jak to się zaczęło

Prowadzenie biznesu wymaga umiejętności błyskawicznego reagowania na rynkowe zmiany i nowe możliwości. Ja zmieniłem profil firmy z budowlanej na technologiczną, dostarczającą odnawialnych źródeł energii. Banki, w przeciwieństwie do przedsiębiorców, nie są wizjonerami, obsługują jedynie takie podmioty gospodarcze, które wpisują się w zakresie skali czy wyników finansowych w procedury danego banku i ocenę ryzyka.
 

Brak płynności finansowej

Moja firma straciła płynność, miałem opóźnienia w opłacaniu bieżących należności. Potrzebowałem dostępu do większej ilości gotówki, żeby wyprowadzić moją firmę na prostą.
 

Bank odmówił mi pomocy

Okazało się, że nie mogę liczyć na finansowanie bankowe, ponieważ nie spełniam kryteriów do pozytywnej oceny ryzyka, a realizacja planu naprawczego zaproponowanego przez bank trwałaby przynajmniej 5 miesięcy, na co nie mogłem sobie pozwolić.
 

Podjęcie decyzji

Skorzystałem z pomocy znalezienia finansowania poza bankowego przez proforum.pl. Wykorzystałem posiadany majątek firmy jako zabezpieczenie, ustaliłem indywidualne warunki pożyczki z funduszem i w zaledwie 2 tygodnie otrzymałem potrzebne środki. Dzisiaj kończę spłacać pożyczkę, a moja firma wyszła na prostą i gromadzi kapitał, żeby w przyszłości finansować się sama, a o pożyczaniu pieniędzy z banku już nie myślę, nie będą mi potrzebne.
 

Zamów kontakt z Doradcą

*Administratorem danych osobowych jest Proforum Konsultanci Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu. Proforum Konsultanci Sp. z o.o. informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rozmowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i są usuwane niezwłocznie po jej wykonaniu:
* pola obowiązkowe
Skontaktuj się
Zadzwoń
+48 513 088 546
Wyślij e-mail
biuro@proforum.pl
Wyślij zapytanie
Zapytanie